ساخت کد موزیک آنلاین
 
نوشته شده توسط : نرجس قاسم پور «کپی با ذکر منبع موجب خشنودی ماست.»
داستان از سالها پیش شروع شد: پروژه ایران هراسی؛
بله پروژه ایران هراسی که سا ل ها است توسط رژیم غاصب صهیونیستی دنبال می شود. به عنوان نمونه ادعای «شیمون پرز» وزیر امور خارجه ی وقت رژیم صهیونیستی در سال 1992 میلادی مبنی بر احتمال دستیابی ایران به سلاح هسته ایی تا هفت سال پس از آن تاریخ، پیش گویی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر کنونی این رژیم در کتاب خود با عنوان «مبارزه با تروریسم: چگونه دموکراسی می تواند شبکه ی بین المللی تروریسم را درهم نوردد» در سال 1995 مبنی بر احتمال دستیابی ایران به بمب اتم بین سه تا پنج سال پس از آن زمان، هشدار «ایهود باراک» وزیر امور خارجه وقت رژیم صهیونیستی در سال 1996 مبنی بر دستیابی ایران به سلاح هسته یی طی چهار سال پس از آن و همچنین ادعای نتانیاهو اوایل مهرماه 1391 خورشیدی در مجمع عمومی سازمان ملل با نمایش بمب نقاشی شده مبنی بر دستیابی ایران به بمب هسته یی تا بهار یا تابستان سال 92 از این گونه ادعاهای واهی بوده اند که اهداف خاصی را دنبال می کردند. 
تا اینکه در دولت یازدهم گفت و گوهای هسته ایی میان ایران و 6 کشور جهان وارد مرحله بی تازه شد. سرعت و جدیت در گفت و گوها به حدی بود که به افزایش نگرانی ها میان برخی از کشورهای عربی منطقه و همچنین رژیم صهیونیستی دامن زد. از این رو، به موازات پیشرفت گفت و گوها بر دامنه ی کارشکنی های مخالفان توافق افزوده شد.
نخست وزیر اسرائیل همه حیثیت سیاسی خود را برای عدم توافق گذاشته است.

حالا اگر توافقی صورت بگیرد ، او رسما بازی را باخته است و بهتر است استعفا دهد. دولت آمریکا و مقامات تصمیم گیر در این کشور به درستی درک کرده اند که فناوری بومی هسته ای در ایران نابود شدنی نیست و ایران با قدرت به حفظ چرخه هسته ای صنعتی خود ادامه خواهد داد.نتانیاهو می خواهد ایران تمام توان غنی سازی خود را نابود کند. بعبارت دیگر منظور وی و جمهوری خواهان و دموکرات ها از « توافق خوب» ، توافقی است که ایران تمام یا حداکثر ظرفیت غنی سازی خود را از دست بدهد و یک غنی سازی « دکوری» داشته باشد.حالا که خطوط قرمز ایران در مذاکرات ثابت مانده است ، بازنده اصلی ، نخست وزیر اسرائیل است.
در کنار فرافکنی های آشکار سران رژیم صهیونیستی، خرابکاری های مخفی سرویس های جاسوسی این رژیم نیز جریان داشت. پیشتر ویروس «استاکس نت» از سوی سازمان جاسوسی این رژیم علیه برنامه ی هسته یی ایران بکار گرفته شده بود و به تازگی روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» خبری منتشر کرده است که بر اساس آن هکرها با بهره گیری از بدافزارهایی پیچیده در عملیاتی گسترده به سیستم اینترنت بی سیم (وایرلس) و رایانه های سه هتل مجلل اروپایی که میزبان گفت و گوهای ایران و 1+5بوده اند، نفوذ کرده اند. پس از کشف این موضوع از سوی کمپانی امنیتی «کسپرسکی» واقع در مسکو، مقام های رژیم صهیونیستی به سرعت آن را رد کردند اما نگاهی به شواهد و پیشینه ی اقدام های خرابکارانه ی سازمان جاسوسی این رژیم و همچنین شهادت دانشمندان هسته ایی ایران، بر این احتمال افزوده است که اسراییل در این خرابکاری تازه نقش داشته است. 

بیش از 10 سال است که خطر تهدید ایران هسته ایی به طور مداوم از بلندگوی های گوناگون صهیونیست ها پخش می شود. این در حالی است که بر اساس برخی گزارش ها در زرادخانه ی این رژیم بیش از 200 کلاهک هسته یی وجود دارد. افزون بر آن، رژیم صهیونیستی تاکنون به عضویت «پیمان منع گسترش سلاح های اتمی» (NPT) در نیامده و هیچ مجوزی برای بازرسان آژانس به منظور بازرسی از تاسیسات هسته یی خود صادر نکرده است.
در کنار موارد بیان شده، نقض آشکار حقوق مردم فلسطین و بمباران مناطق مسکونی، مدارس، بیمارستان ها و کشتار هزاران زن و کودک بی گناه در جنگ های گوناگون تنها گوشه یی از جنایت های این رژیم است. با همه ی این اوصاف از نگاه سران این رژیم فعالیت های صلح آمیز هسته ایی ایران حتی با تایید آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز مخرب به شمار می رود!

پ.ن: جمع جبری رابطه ایران و اسرائیل صفر است.هرچه یک طرف قدرتمندتر شود ، طرف دیگر بیشتر می بازد.اصل موضوع همینجاست.ایران قدرتمند ، که تحریم هایش لغو شده است ، توانایی هسته ای دارد ، مسلما باعث تضعیف هرچه بیشتر اسرائیل خواهد شد.....یاعلی مدد...التماس دعا:: مرتبط با: انرژی هسته ای , برجام , اسرائیل , صرفا جهت اطلاع , سیاسی , آمریکا , تحلیلی ,
:: برچسب‌ها: اسراییل , نتانیاهو , بنیامین نتانیاهو , مذاکرات هسته ای , ظریف , توافق هسته ای ,
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 تیر 1394 | نظرات
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
 
   
شما افسران جوان جنگ نرم هستید؛و عرصه جنگ نرم،بصیرتی عمارگونه و استقامتی مالک اشتر وار میطلبد؛با تمام وجود خود را برای این عرصه آماده کنید.»امام خامنه ای«
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات